top of page
Przezroczysty.png
About

OSIEDLE

STACJA ŁÓDŹ to nowe osiedle na mapie Łodzi, które zachwyca nowoczesną architekturą w loftowym stylu oraz komfortową przestrzenią

dla swoich Mieszkańców.

Inwestycja położona jest na ulicy Wieniawskiego 5 w niedalekiej odległości od Centrum miasta oraz na pograniczu dzielnic Górna-Retkinia.

Obecnie jesteśmy na końcowym etapie prac pierwszego z czternastu czterokondygnacyjnych budynków, który stanowi początek naszego wyjątkowego projektu.

Dla naszych Mieszkańców zaprojektowaliśmy 43 przestronnych, jasnych i funkcjonalnych mieszkań o różnej powierzchni od 36 m2 do 63 m2, dzięki czemu każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb.

Wszystkie mieszkania wyposażyliśmy w balkony lub ogródki z trawnikiem dla zwiększenia ich funkcjonalności  i Państwa wygody.

Na piętrach udostępniliśmy również praktyczne komórki lokatorskie w cenie od  4900  zł / m2

Komfort i łatwość komunikacji w naszych budynkach zapewnia nowoczesna i cichobieżna winda.

Do dyspozycji Mieszkańców zaplanowaliśmy naziemne miejsca parkingowe  w cenie 22 000 zł / szt

Już w pierwszym etapie naszej inwestycji  udostępnimy  dla Państwa pociech kolorowy, atestowany plac zabaw .

Całe Osiedle  zostanie ogrodzone a wjazd zapewnią 3 bramy usytuowane w różnych jego częściach.

Bezpieczeństwa zapewni system kamer wizyjnych.

KOMUNIKACJA

Bliskość głównych arterii komunikacyjnych  stanowi dobry punkt startowy w każda stronę naszego miasta, a dla niezmotoryzowanych dostępna jest rozbudowana infrastruktura komunikacji miejskiej.

SZKOŁY PARKI

Osiedle stanowi idealne miejsca zamieszkania dla studentów ze względu na bliskość Politechniki Łódzkiej oraz dla rodzin z dziećmi ze względu na bliskość terenów zielonych, przedszkoli i szkół.

SKLEPY

W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się supermarkety: Kaufland, ALDI, Biedronka, OBI, Castorama oraz galerie handlowe: Pasaż ŁódzkiSukcesja oraz uwielbiany przez Łodzian Rynek Górniak

PRZYCHODNIE

Lokalizacja zapewnia bliski dostęp do Niepublicznych Zakładów Opieki Medycznej oraz Szpitali.

WIZUALIZACJE OSIEDLA

SPACER 3D

Kotwica 1
Kotwica 2
bottom of page